SPOSOBY PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI MOŻNA DOKONAĆ ZARÓWNO GOTÓWKĄ JAK I KARTĄ PŁATNICZĄ.

DLA HODOWCÓW PSÓW CZY KOTÓW PREFERENCYJNE WARUNKI, INDYWIDUALNE TRAKTOWANIE

JEŚLI JESTEŚ WŁAŚCICIELEM WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO PSA, KOTA, KRÓLIKA CZY TCHÓRZOFRETKI TO W PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ MAXI TANIEJ ZASZCZEPISZ SWOJE ZWIERZĘTA- JUŻ PRZY SZCZEPIENIU DWÓCH ZWIERZĄT OSZCZĘDZASZ 10 ZŁ.OSZCZĘDNOŚĆ JEST TYM WIĘKSZA IM WIĘCEJ ZWIERZĄT CHCESZ ZASZCZEPIĆ PODCZAS JEDNEJ WIZYTY.
DOTYCHCZASOWI KLIENCI (KLIENCI GABINETU WETERYNARYJNEGO PUPIL UL. SŁOWACKIEGO 44 GDAŃSK) MAJĄ STAŁY RABAT 5% NA WSZYSTKIE USŁUGI

LOJALNI KLIENCI PRZYCHODNI MAXI MOGĄ LICZYĆ NA INDYWIDUALNE RABATY I OBNIŻKI.

ZADZWOŃ LUB PRZYJDŹ DO PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ MAXI I OCEŃ MOJĄ PRACĘ. SPYTAJ O CENĘ! ZAPRASZAM!

SPRZEDAM APARAT USG TESON ECHO- BLASTER 128 Z JEDNĄ GŁOWICĄ MIKROKONWEKS. JESTEM JEGO PIERWSZYM I JEDYNYM UŻYTKOWNIKIEM. APARAT I GŁOWICA CAŁKOWICIE SPRAWNE, BEZAWARYJNE. APARAT NIE POSIADA WŁASNEGO MONITORA TYLKO WSPÓŁPRACUJE Z MONITOREM KOMPUTERA LUB LAPTOPEM. JEST LEKKI I NIEWIELKI- PRZENOŚNY. W KOMLECIE JEST WALIZKA Z ZAMKIEM CYFROWYM. CENA DO UZGODNIENIA. 

cache_40581870jpgUSG współpracuje z monitorem zewnętrznym (laptop widoczny na zdjęciu nie jest na sprzedaż). Walizka ma zamek cyfrowy
cache_40582473jpgAparat jest sprawny, zadbany. Mała głowica umożliwia obrazowanie nawet w przestrzeniach międzyżebrowych. Urządzenie jest lekkie, przenośne.